Monthly Archives: Říjen 2013

Schůzka 31.10.2013

Program:

  • seznamovací aktivita s míčkem
  • kontrola a doplnění pravidel parlamentu
  • výzdoba zasedací místnosti a zprovoznění PC
  • co bude s naší knihovnou
  • soutěž „Mandala dětem“
  • volba zástupců do senátu

Úkoly:

  • knihovna bude opět zpřístupněna 18.11.2013 (zajistí zástupci 4. a 5. tříd)
  • soutěž „Mandala dětem“ – nafocení mandal a zápis do počítače (Nikola Kuldová, František Sibor a Lenka Šmídová), vybírání mandal –  Filip Chromý, Josef Nevečeřal – 2.ročník, Tereza Fišerová, Anna Junková – 3. ročník, v ostatních třídách vybírají členové parlamentu do 27.11.2013!!
  • výzdoba zasedací místnosti – zástupci 6. a 5. tříd
  • zprovoznění PC – zástupci 9.tříd

Další schůzka bude ve čtvrtek 14.11.2013 v 7.10 hod.

Reklamy

Schůzka 4.10.2013

Program:

  • seznámení se s novými členy
  • rozdělení funkcí 
  • seznámení s akcí „Mandala dětem“

Úkol:

  • připravit si návrhy akcí pro práci parlamentu

Další schůzka bude ve čtvrtek 31.10. 2013 v 7.10 hod

Seznam členů parlamentu:

2.A:      Petr Rind, Hana Pamánková,  Dominika Skalická

2.B:      Lukáš Klázar,  Markéta Chebenová, Sofie Kondosová

2.C        Adam Mareš,  Natálie Vágnerová

3.A       Gabriel Záruba, Anna Junková, Tereza Fišerová

3.B         Filip Chromý, Josef Nevečeřal, Anežka Krajčová

4.A         Tomáš Löbl, Anežka Holíková

4.B         Jakub Borůvka, Alena Brüknerová

4.C         Karolína Švestková, Daniel Samek

5.A         Tereza Mikešová, Denisa Dvořáková

5.B         Tomáš Haufer, Tereza Šrejberová

5.C         Denisa Coufalová, Vendula Siborová

6.A         Jan Charouz, Kárníková Sára

6.B         Anežka Stolínová, Kristýna Šobrová, Tomáš  Vaněk

7.A         Andrea  Neťuková, Lukášek  Martin

7.B         Kateřina Borůvková, Barbora Šámalová

8.A         Denisa Korotvičková, Karel Kostka

8.B         František Sibor, Nikola Kuldová

9.B         Lenka Šmídová, Pavel Kube

9.A         Lucie Ondrášková, Jan Krása

předseda ŽP:  Lucie Ondráčková

místopředseda: Karel Kostka

zapisovatel: Jan Krása

Kronikář: Tereza Šrejberová

Fotograf: František Sibor a Nikola Kuldová

ICT technik: Lenka Šmídová

Výzdoba, nástěnky: Kateřina Borůvková, Barbora Šamalová, Anežka Stolínová,Sára Kárníková

 

Slavnostní podpisy smluv zástupců ŽP

V úterý 1. října se sešli všichni členové ŽP ve sborovně s panem ředitelem, aby po slavnostním projevu podepsali nové smlouvy člena ŽP.